Пренослива магнетна основа за полнење COB LED тенка светлина USB работна светилка WL8

Материјал: ABS

Прекинувач: бирање прекинувач за напојување

Сијалица: 1*COB светлосна лента

Напојување: вградена батерија

Големина: 37,5 * 3,5 см


 • Мин. Количина на нарачка:2 Парчиња
 • Способност за снабдување:10000 Парче/парчиња месечно
 • Прилагодено лого:Прифати
 • Детали за производот

  Најчесто поставувани прашања

  Ознаки на производи

  КАРАКТЕРИСТИКА
  Место на потекло: Кина
  Име на брендот: Aukelly
  Број на модел: WL8
  Гаранција: 1 година
  Тип: Светло за проверка на автомобилот
  Сертификација: CE
  Име на производ: Led Work Light
  Материјал: ABS
  Употреба: на отворено
  Боја: Црна
  Моќност: 10 W
  Големина: 37,5*3,5см
  Тежина: 175 g
  Карактеристика: Работа/лов/риболов
  MOQ: 10 парчиња
  Пакување: 1* LED работна светлина

  Пакување и испорака

  Продажни единици: Единечна ставка
  Големина на едно пакување: 15X10X10 cm
  Единечна бруто тежина: 1.000 кг
  Тип на пакет: Led Work Lamping Список за пакување: 1 x Led Work Light 1x USB кабел
  Водечко време:
  Количина (парчиња) 1 - 1000 > 1000
  Est.Време (денови) 15 Да се ​​преговара

  Материјал

  ABS

  Прекинувач

  бирање прекинувач за напојување

  Сијалица

  1 * Светлосна лента COB

  Напојување

  вградена батерија

  Големина

  37,5*3,5см

  Тежина

  175 гр

  Пример

  БЕСПЛАТНО

  Опис:
  Неговиот дизајн е многу популарен, особено магнетната основа.
  Уникатен прекинувач за напојување со dial-up со променливо прилагодување на течноста од 0%-100% излезна светлина.
  Поправете го светлото на површината на кој било железен производ, поставете го саканиот агол и заклучете го аголот со затегнувачкиот прстен.
  Вградена батерија, универзален Micro-USB кабел за полнење, каква било замена кога полначот или кабелот се изгубени или оштетени.Поедноставување и намалување на времето на застој.
  Овој вид на светилка е суровата состојба и валканата средина на надворешниот и внатрешниот дизајн, таа е одлична алатка за работа или во возилото.
   
  Спецификации:
  Материјал: ABS
  Прекинувач: бирајте прекинувач за напојување
  Сијалица: 1*COB светлосна лента
  Батерии: 1 x литиум-јонска батерија (вклучена)
   
  Листа за пакување:
  1 x LED работна светилка на полнење1x USB кабел

   Внимание:

  1. Избегнувајте да гледате директно во светлината од фенерчето.

  2. Не расклопувајте и не поправајте го факелот сами.

  3. Отстранете ја батеријата ако не се користи долго време и чувајте ја на суво место.

  4. Избегнувајте да ракувате со батериската ламба или да ја оставите во влажна состојба.

  5. Не ракувајте со факелот додека е поврзан со полначот или може да дојде до оштетување.

   

  НАШИТЕ ПРЕДНОСТИ


  1. Добивме CE Rohs и FCC одобрени за производи.
  2.Ние сме професионални снабдувачи за висококвалитетни батериски светилки по конкурентна цена.
  3. Една од нашите карактеристики е тоа што можеме да ги прилагодиме производите, како што се додатоци за осветлување, лого, боја, кутија за пакување итн.
  4. Нашите производи добро се продаваат во Европа и Америка, Латинска Америка, Блискиот Исток, повеќе од 100 земји и региони, како што се САД, Германија, Шпанија, Италија, Шведска, Франција и Русија.
  5.Ние освоивме добра репутација меѓу нашите клиенти.
  6.Во соработка со нас, можам да гарантирам дека ќе ви обезбедам најквалитетни предпродажни и постпродажни услуги.

  За продавачот на Амазон

  1.Имаме висококвалитетни транспортни канали и можеме директно да ги испратиме во складиштето на Амазон.

  2. Го имаме американскиот печатач Зебра, кој може многу јасно да ги печати етикетите на производите на Амазон.
  3. можеме да залепиме етикети за продавачите на Амазон бесплатно
  4. ние сме многу запознаени со процесот на складирање на Amazon FBA

  ПРЕГЛЕДИ НА КЛИЕНТИТЕ НА Амазон                                                                          

   

   

  Информации за компанијата

  Најчесто поставувани прашања

   

   

  П1:.Дали сте производител или трговска компанија?

  О: Ние сме професионален производител на led фенерче, led фар и друг производ за осветлување.

   

  П2: Како го контролирате квалитетот на производите?

  О: Ги проверуваме производите еден по еден пред да го направиме пакувањето на големо

   

  П3: Колку време да се испрати стоката ако нарачате?

  О: Ве молиме имајте предвид дека работните денови, со исклучок на сабота, недела и јавни празници, се пресметуваат во однос на периодот на испорака. Во принцип, потребни се околу 2-7 работни дена за испорака.

   

  П5: Како да се справите со проблемот ако производите имаат некаков проблем по приемот

  О: Ние ќе ги компензираме клиентите за загуба по производи или попуст ако проблемот предизвикан од производот

   

  П4: Дали обезбедувате бесплатен примерок?

  О: Да, ние обезбедуваме еден бесплатен примерок за проверка

   

  П5: Кои средства за плаќање ги прифаќате?

  О: Ние прифаќаме PayPal, T/T, Western Union итн, и банката ќе наплати одредена такса за полнење.

  П6: Како да ја следам мојата пратка?

  А: Вашето купување го испраќаме пред крајот на следниот работен ден откако ќе се одјавите.

  Ќе испратиме е-пошта со број за следење, за да можете да го проверите напредокот на вашата испорака

  на веб-страницата на превозникот.

  КЛИКНЕТЕ ТУКА за да не контактирате. Со нетрпение го очекуваме вашето барање

  Контактирајте не


 • Претходно:
 • Следно:

 • П1: Може ли да имам примерок?
  О: Да, ја поздравуваме нарачката за примерок за тестирање и проверка на квалитетот.
  П2: Дали имате некакво ограничување за MOQ?
  О: Низок MOQ, 1 компјутер за проверка на примерокот е достапен.
  П3: Кои средства за плаќање ги имате?
  О: Имаме PayPal, T/T, Western Union итн, и банката ќе наплати одредена такса за пополнување на залихи.
  П4: Какви пратки обезбедувате?
  О: Ние обезбедуваме UPS/DHL/FEDEX/TNT услуги.Може да користиме други превозници доколку е потребно.
  П5: Колку време ќе биде потребно за мојот предмет да стигне до мене?
  О: Ве молиме имајте предвид дека работните денови, со исклучок на сабота, недела и јавни празници, се пресметуваат во однос на периодот на испорака.Во принцип, потребни се околу 2-7 работни дена за испорака.
  П6: Како да ја следам мојата пратка?
  О: Ние го испраќаме вашето купување пред крајот на следниот работен ден откако ќе се одјавите.Ќе ви испратиме е-пошта со број за следење, за да можете да го проверите напредокот на вашата испорака на веб-страницата на операторот.
  П7: Дали е во ред да го испечатам моето лого?
  О: Да.Ве молиме да не информирате официјално пред нашето производство и потврдете го дизајнот прво врз основа на нашиот примерок.

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја