Bazë magnetike portative e rikarikueshme COB LED Llambë pune me dritë të hollë USB WL8

Materiali: ABS

Çelësi: çelësi i rrymës

Llamba: 1*shirit drite COB

Furnizimi me energji elektrike: bateri e integruar

Madhësia: 37.5*3.5cm


 • Min.Sasia e porosisë:2 copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Logo e personalizuar:Pranoje
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Etiketat e produktit

  TIPARI
  Vendi i origjinës: Kina
  Emri i markës: Aukelly
  Numri i modelit: WL8
  Garancia: 1 vit
  Lloji: Drita e kontrollit të makinës
  Certifikimi: CE
  Emri i produktit: Led Work Light
  Materiali: ABS
  Përdorimi: në natyrë
  Ngjyra: E zezë
  Fuqia: 10 W
  Përmasat: 37.5*3.5cm
  Pesha: 175 g
  Karakteristika: Punë / gjueti / Peshkim
  MOQ: 10 copë
  Paketimi: 1* Dritë Led Pune

  Paketimi & Dorëzimi

  Njësitë e shitjes: artikull i vetëm
  Madhësia e paketimit të vetme: 15X10X10 cm
  Pesha bruto e vetme: 1000 kg
  Lloji i paketës: Led Llampa pune Lista e paketimit: 1 x Led Work Light 1x kabllo USB
  Koha e udhëheqjes:
  Sasia (copë) 1 - 1000 > 1000
  Lindje.Koha (ditë) 15 Për t'u negociuar

  Materiali

  ABS

  Ndërro

  çelësi i rrymës

  Llamba e dritës

  1*Rrip drite COB

  Furnizimi me energji elektrike

  bateri e integruar

  Madhësia

  37.5*3.5cm

  Pesha

  175 g

  Mostra

  FALAS

  Përshkrim:
  Dizajni i tij është shumë popullor, veçanërisht baza magnetike.
  Çelësi unik i rrymës me telefon me rregullim të ndryshueshëm të lëngut nga 0%-100% prodhim i dritës.
  Fiksoni dritën në sipërfaqen e çdo produkti hekuri, vendosni këndin e dëshiruar dhe mbyllni këndin me unazën e tensionit.
  Bateri e integruar, kabllo universale karikimi Micro-USB, çdo zëvendësim kur karikuesi ose kablloja juaj humbet ose dëmtohet.Thjeshtoni dhe reduktoni kohën e ndërprerjes.
  Kjo lloj llambë është gjendja e ashpër dhe mjedisi i ndotur i dizajnit të jashtëm dhe të brendshëm, është një mjet i shkëlqyeshëm për të punuar ose në automjet.
   
  Specifikimet:
  Materiali: ABS
  Ndërprerësi: Telefononi çelësin e energjisë
  Llamba: 1*shirit COB
  Bateritë: 1 x bateri litium-jon (e përfshirë)
   
  Lista e paketimit:
  1 x llambë pune Led e ringarkueshme1x kabllo USB

   Kujdes:

  1. Shmangni shikimin direkt në dritë nga elektrik dore.

  2. Mos e çmontoni ose riparoni vetë pishtarin.

  3. Hiqeni baterinë nëse nuk është përdorur për një kohë të gjatë dhe mbajeni në vend të thatë.

  4. Shmangni përdorimin e elektrik dore ose lënien në gjendje të lagësht.

  5. Mos e përdorni pishtarin kur është i lidhur me karikuesin ose mund të ketë dëmtim.

   

  PËRPARËSITË TONA


  1.Ne morëm CE Rohs dhe FCC të miratuar për Produkte.
  2.Ne jemi furnizues profesionistë për elektrik dore me cilësi të lartë me çmim konkurrues.
  3. Një nga shërbimi ynë i veçorive është se ne mund të personalizojmë produkte, të tilla si aksesorë ndriçimi, logo, ngjyra, kuti paketimi, etj.
  4. Produktet tona shiten mirë në Evropë dhe Amerikë, Amerikën Latine, Lindjen e Mesme, më shumë se 100 vende dhe rajone, si SHBA, Gjermani, Spanjë, Itali, Suedi, Francë dhe Rusi.
  5.Ne kemi fituar një reputacion të mirë në mesin e klientëve tanë.
  6.Në bashkëpunim me ne, unë mund t'ju garantoj t'ju ofrojmë shërbime të para-shitjes dhe pas shitjes me cilësi më të mirë.

  Për shitësin e Amazon

  1.ne kemi kanale transporti me cilësi të lartë dhe mund t'i dërgojmë direkt në magazinë Amazon.

  2. ne kemi printerin amerikan Zebra, i cili mund të printojë shumë qartë etiketat e produkteve të Amazon.
  3. ne mund të ngjitim etiketa për shitësit e Amazon pa pagesë
  4. ne jemi shumë të njohur me procesin e magazinimit të Amazon FBA

  SHQYRTIMET E KLIENTËVE NË Amazon                                                                          

   

   

  kompania e Informacionit

  FAQ

   

   

  P1: .Jeni prodhues apo kompani tregtare?

  Përgjigje: Ne jemi një prodhues profesional i elektrik dore led, llambë led dhe produkte të tjera ndriçimi.

   

  Q2: Si e kontrolloni cilësinë e produkteve?

  Përgjigje: Ne i kontrollojmë produktet një nga një përpara se të bëjmë paketimin me shumicë

   

  Q3: Sa kohë për të dërguar mallrat nëse vendosni një porosi?

  Përgjigje: Ju lutemi vini re se ditët e punës, duke përjashtuar të shtunën, të dielën dhe festat publike, llogariten në terma të periudhës së dorëzimit. Në përgjithësi, duhen rreth 2-7 ditë pune për dorëzim.

   

  Q5: Si ta trajtoni problemin nëse produktet kanë ndonjë problem pas marrjes

  Përgjigje: Ne do të kompensojmë klientët për humbjen sipas produkteve ose zbritjen nëse problemi i shkaktuar nga produkti

   

  Q4: A jepni mostër falas?

  A: Po, ne ofrojmë një mostër falas për kontroll

   

  P5: Cilat mjete pagese pranoni?

  Përgjigje: Ne pranojmë paypal, T/T, Western Union etj, dhe banka do të paguajë një tarifë rimbushjeje.

  Q6: Si mund ta gjurmoj dërgesën time?

  A: Ne e dërgojmë blerjen tuaj përpara fundit të ditës së ardhshme të punës pasi të keni bërë check-out.

  Ne do të dërgonim email me numrin e përcjelljes, në mënyrë që të mund të kontrolloni përparimin e dorëzimit tuaj

  në faqen e internetit të operatorit.

  KLIKONI KËTU për të na kontaktuar. Ne presim me padurim kërkesën tuaj

  na kontaktoni


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Q1: A mund të kem një mostër?
  A: Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë.
  Q2: A keni ndonjë kufi MOQ?
  A: MOQ i ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është i disponueshëm.
  Q3: Çfarë mjetesh pagese keni?
  Përgjigje: Ne kemi paypal, T/T, Western Union etj, dhe banka do të paguajë një tarifë rimbushjeje.
  Q4: Çfarë dërgesash ofroni?
  Përgjigje: Ne ofrojmë shërbime UPS/DHL/FEDEX/TNT.Ne mund të përdorim transportues të tjerë nëse është e nevojshme.
  P5: Sa kohë do të duhet që artikulli im të arrijë tek unë?
  Përgjigje: Ju lutemi vini re se ditët e punës, duke përjashtuar të shtunën, të dielën dhe festat publike, llogariten në terma të periudhës së dorëzimit.Në përgjithësi, duhen rreth 2-7 ditë pune për dorëzim.
  P6: Si mund ta gjurmoj dërgesën time?
  Përgjigje: Ne e dërgojmë blerjen tuaj përpara fundit të ditës së ardhshme të punës pasi të keni bërë check-out.Ne do t'ju dërgojmë një email me numrin e përcjelljes, në mënyrë që të kontrolloni përparimin e dorëzimit tuaj në faqen e internetit të operatorit.
  P7: A është në rregull të printoj logon time?
  A: Po.Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni