Tianjin Honest Tech.Co., Ltd.

Adresë

Dhoma 2007, Nr. A8, Zona A, Baza e Selisë Ndërkombëtare Konggang, Rruga Hangshuang, Distrikti Dongli, Tianjin, Kinë

Telefoni

0086-13312068990

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

Të shtunën,E diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni