TONA

KOMPANIA

Tianjin Honest Tech.Co., Ltd.

Tianjin Honest Tech.Co., Ltd. u themelua në vitin 2014, e cila është një prodhues dhe eksportues profesionist që merret me projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e MBROJTJEVE TË TRUPIT, peshqirëve dhe DRITËVE LED.Ne jemi të vendosur në Tianjin, i cili është një nga portet më të mëdha detare në veri të Kinës.Të gjitha produktet tona janë në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe vlerësohen shumë në një sërë tregjesh të ndryshme në mbarë botën.Objektet tona të pajisura mirë dhe kontrolli i shkëlqyer i cilësisë në të gjitha fazat e prodhimit na mundëson të garantojmë kënaqësinë totale të klientit.

aboutiimg (1)

rrethimg (2)

Ekipi ynë

Gjatë viteve të fundit të prodhimit, menaxhimit dhe eksplorimit, Honest ngriti sistemin e vet të menaxhimit të cilësisë.Menteshën e ndershme ndër vite i është përmbajtur gjithmonë qëllimeve të biznesit "për të vendosur personat në krye, për t'u marrë me njerëzit me ndershmëri".Të përkushtuar për t'ju ofruar produkte me cilësi të lartë dhe shërbime cilësore.Keni një ekip profesional dhe të përkushtuar të menaxhimit të dizajnit, për çdo aspekt dhe procese janë duke u testuar dhe kontrolluar në mënyrë rigoroze.

Si rezultat i produkteve tona me cilësi të lartë dhe shërbimit të jashtëzakonshëm ndaj klientit, ne kemi fituar një rrjet global shitjesh duke arritur në Britani, Amerikë, Japoni, Gjermani, Spanjë, Itali, Suedi, Francë dhe Rusi, etj.

Prodhimi ynë

Biznesi ynë kryesor përfshin mbrojtjen e trupit, peshqirët dhe dritat LED.Ne mund t'ju ofrojmë mbajtëse për shpinë, mbështetje për belin, mbështetje për gjunjë, mbështetje për kyçin e këmbës, peshqir banje, peshqir pastrimi të detajuar të makinës, peshqir flokësh që thahen shpejt dhe elektrik dore, fener, dritë biçikletë, dritë zhytjeje, etj. Dhe nëse nuk e gjetët produktet për të cilat jeni të interesuar, mos ngurroni të na kontaktoni dhe ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë.

rreth img (3)

Nëse jeni të interesuar për ndonjë nga produktet tona ose dëshironi të diskutoni një porosi me porosi, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni.