НАШИОТ

КОМПАНИЈА

Tianjin Honest Tech.Co., Ltd.

Tianjin Honest Tech.Co., Ltd. е основана во 2014 година, која е професионален производител и извозник кој се занимава со дизајн, развој и производство на ЗАШТИТИ ЗА ТЕЛО, КРПИ и LED светла.Се наоѓаме во Тијанџин, кое е едно од најголемите пристаништа во северна Кина.Сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети на различни пазари ширум светот.Нашите добро опремени капацитети и одличната контрола на квалитетот во сите фази на производство ни овозможуваат да гарантираме целосно задоволство на клиентите.

aboutiimg (1)

aboutimg (2)

Нашиот тим

Во текот на изминатите неколку години на производство и управување и истражување, Honest постави свој сопствен систем за управување со квалитетот.Искрената шарка со текот на годините отсекогаш се придржувала до деловните цели „да се стават личности на врвот, чесно да се справуваат со луѓето“.Посветени да ви обезбедуваат висококвалитетни производи и квалитетни услуги.Имајте професионален, посветен тим за управување со дизајн, за секој аспект и процеси ригорозно се тестираат и контролираат.

Како резултат на нашите производи со висок квалитет и извонредната услуга за клиенти, добивме глобална продажна мрежа која стигнува до Британија, Америка, Јапонија, Германија, Шпанија, Италија, Шведска, Франција и Русија итн.

Нашето производство

Нашата главна дејност вклучува заштита на телото, крпи и LED светла.Можеме да ви обезбедиме држач за грб, потпора за половината, потпора за колена, потпора за глуждови, крпа за капење, пешкир за чистење на автомобилот, брзо сушење крпа за коса и батериска светилка, фар, светилка за велосипед, светло за нуркање итн. И ако не најдовте производите за кои сте заинтересирани, ве молиме слободно контактирајте со нас и со задоволство ќе ви помогнеме.

aboutimg (3)

Доколку сте заинтересирани за некој од нашите производи или сакате да разговарате за нарачка, слободно контактирајте не.