Gjermani STVZO StandardBike Biçikletë me induksion Drita e ndritshme e përparme USB elektrik dore karikuese Feneri i biçikletës me pishtar i papërshkueshëm nga uji B31


 • Min.Sasia e porosisë:2 copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Logo e personalizuar:Pranoje
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Etiketat e produktit

  Vështrim i përgjithshëm
  Detaje të shpejta
  Pozicioni:
  Drita e përparme
  Lloji:
  LED
  Vendndodhja e montimit:
  timon
  Certifikimi:
  CE, FCC, ROHS
  Vendi i origjinës:
  Kinë
  Emri i markës:
  Aukelly
  Numri i modelit:
  B31
  Emri i produktit:
  Feneri i biçikletës
  Ngjyrë:
  Portokalli jeshile e zezë
  Madhësia e dritës:
  Përafërsisht 100*32*24 mm
  Pesha:
  130 g
  Materiali:
  PVC
  Bateria:
  Bateria litium-jon 2000 mAh (e përfshirë)
  Klasa e papërshkueshme nga uji:
  IPX4
  Shkëlqimi maksimal:
  350 lumen
  MOQ:
  10 copë
  Paketimi:
  1 x dritë biçikletë inteligjente
  Furnizimi me energji elektrike:
  USB
  Aftësia për furnizim
  Aftësia e furnizimit:
  300000 Copë/Copë në muaj Feneri i Biçikletës
  Paketimi & Dorëzimi
  Detajet e paketimit
  Lista e paketave të fenerëve të biçikletës: 1 x dritë biçikletë inteligjente (me baterinë e përfshirë), 1 x kabllo USB, 1 x mbajtëse
  Port
  Ningo/Shanghai
  Koha e udhëheqjes:
  Sasia (copë) 1 - 100 > 100
  Lindje.Koha (ditë) 15 Për t'u negociuar

  Gjermani STVZO StandardBike Biçikletë me induksion Drita e ndritshme e përparme Elektrik dore karikuese USB Feneri i biçikletës me pishtar i papërshkueshëm nga uji

  përshkrim i produktit


  Emri i produktit

  drita e zgjuar e biçikletës

  Ngjyrë

   E kuqe me ngjyra

  Madhësia e lehtë

  Përafërsisht 100*32*24 mm

  Shkëlqimi maksimal

  350 lumen

  Materiali

  PVC

  Bateria

    Bateria litium-jon 2000 mAh (e përfshirë)

  Distanca e ndriçimit

    100 m

  Klasa e papërshkueshme nga uji

    IPX4

   

  Përshkrim:
  Kjo dritë e përparme e biçikletës është llamba më e mirë LED për gjithçka që ju nevojitet!Thuaj lamtumirë biçikletës tënde të mërzitshme.Në vend të kësaj, kjo llambë ka efekt paralajmërues duke përmirësuar në mënyrë efektive kalërimin e sigurisë dhe të zbukuruar gjatë natës ose herët në mëngjes, gjë që tregon personalitetin tuaj të ftohtë.

  Karakteristikat:
  Material PVC mjedisore
  - Material PVC me cilësi të lartë, mund të ruajë qëndrueshmërinë dhe pathyeshmërinë e tij edhe në terrenet më të vështira

  Dritë e lartë dhe efikase
  - Me një dritë LED XPG 350LM, distancë ndriçimi 100 m dhe prozhektor me kënd të gjerë 85 gradë, me dritë anësore, të ndritshme dhe të qëndrueshme, jetëgjatësia është 3000 orë

  USB i rikarikueshëm
  - Mundësuar nga bateria litium-jon e ringarkueshme 2000 mAh (e përfshirë), e ngarkuar plotësisht pas 2,5 orësh, mund të funksionojë 10 orë në modalitetin e ndriçimit të ulët, voltazhi i karikuesit duhet të jetë më pak se 5 V, me kabllo USB, i lehtë dhe i përshtatshëm për t'u ngarkuar

  Dizajn inteligjent me induksion
  - Dizajn i zgjuar me induksion, kur drita rreth rrethanës së jashtme është e ndritshme, drita do të fiket automatikisht, kur është errësirë, drita do të ndizet në mënyrë që drita të jetë në gjendje të zgjasë për një kohë të gjatë

  4 mënyra ndriçimi
  - Ekzistojnë 4 mënyra ndriçimi të modalitetit të ndriçimit, modaliteti i lartë, i ulët, blic dhe SOS, koha e funksionimit: 350LM ndriçim i lartë: 5h, 150LM ndriçim i ulët: 10h, 320LM SOS: 16h, 240LM blic: 30h

  IPX4 i papërshkueshëm nga uji
  - IPX4 i papërshkueshëm nga uji, mund të përdoret në ditë me shi, por jo duke u zhytur në ujë

  Drita treguese
  - Drita e kuqe treguese pulson kur karikohet dhe drita blu do të pulsojëGjithmonëtë jetë i ndezur kur të jetë plotësisht i ngarkuar

  Lehtë për t'u instaluar dhe hequr
  - Kllapa e lëshimit të shpejtë sjell instalim të shpejtë dhe të lehtë, nuk kërkohen mjete, një mjet i përsosur për çiklizëm në natyrë

  Parametrat:
  Materiali: PVC
  Lloji LED: Llambë LED XPG
  Shkëlqimi maksimal: 350 lumens
  Këndi i ndriçimit: 85 gradë
  Distanca e ndriçimit: 100 m
  Tensioni: 100 – 240 V
  Frekuenca e tensionit: 50 / 60 Hz
  Katër mënyra ndriçimi: i lartë – i ulët – blic – SOS
  Burimi i energjisë: Bateria litium-jon 2000 mAh (e përfshirë)

   

  Pesha e produktit:0.0900 kg
  Pesha e paketës:0,1330 kg
  Madhësia e paketës (L x P x H):Përafërsisht 100*32*24 mm
  Përmbajtja e paketës:1 xdrita e zgjuar e biçikletës

  (E përfshirë me bateri), 1 x kabllo USB, 1 x kllapa

  Produkte të ngjashme


   

  kompania e Informacionit   

  FAQ


  P1: .Jeni prodhues apo kompani tregtare?

  Përgjigje: Ne jemi një prodhues profesional i elektrik dore led, llambë led dhe produkte të tjera ndriçimi.

   

  Q2: Si e kontrolloni cilësinë e produkteve?

  Përgjigje: Ne i kontrollojmë produktet një nga një përpara se të bëjmë paketimin me shumicë

   

  Q3: Sa kohë për të dërguar mallrat nëse vendosni një porosi?

  Përgjigje: Ju lutemi vini re se ditët e punës, duke përjashtuar të shtunën, të dielën dhe festat publike, llogariten në terma të periudhës së dorëzimit. Në përgjithësi, duhen rreth 2-7 ditë pune për dorëzim.

   

  P5: Si ta trajtoni problemin nëse produktet kanë ndonjë problem pas marrjes

  Përgjigje: Ne do të kompensojmë klientët për humbjen sipas produkteve ose zbritjen nëse problemi i shkaktuar nga produkti

   

  Q4: A jepni mostër falas?

  A: Po, ne ofrojmë një mostër falas për kontroll

   

  P5: Cilat mjete pagese pranoni?

  Përgjigje: Ne pranojmë paypal, T/T, Western Union etj, dhe banka do të paguajë një tarifë rimbushjeje.

  Q6: Si mund ta gjurmoj dërgesën time?

  A: Ne e dërgojmë blerjen tuaj përpara fundit të ditës së ardhshme të punës pasi të keni bërë check-out.

  Ne do të dërgonim email me numrin e përcjelljes, që të mund të kontrolloni ecurinë e dorëzimit tuaj

  në faqen e internetit të operatorit.

  KLIKONI KËTU për të na kontaktuar. Ne presim me padurim kërkesën tuaj

  na kontaktoni


   

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Q1: A mund të kem një mostër?
  Përgjigje: Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë.
  Q2: A keni ndonjë kufi MOQ?
  A: MOQ i ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është i disponueshëm.
  Q3: Çfarë mjetesh pagese keni?
  Përgjigje: Ne kemi paypal, T/T, Western Union etj, dhe banka do të paguajë një tarifë rimbushjeje.
  Q4: Çfarë dërgesash ofroni?
  Përgjigje: Ne ofrojmë shërbime UPS/DHL/FEDEX/TNT.Ne mund të përdorim transportues të tjerë nëse është e nevojshme.
  P5: Sa kohë do të duhet që artikulli im të arrijë tek unë?
  Përgjigje: Ju lutemi vini re se ditët e punës, duke përjashtuar të shtunën, të dielën dhe festat publike, llogariten në terma të periudhës së dorëzimit.Në përgjithësi, duhen rreth 2-7 ditë pune për dorëzim.
  Q6: Si mund ta gjurmoj dërgesën time?
  Përgjigje: Ne e dërgojmë blerjen tuaj përpara përfundimit të ditës tjetër të punës pasi të keni bërë check-out.Ne do t'ju dërgojmë një email me numrin e përcjelljes, në mënyrë që të mund të kontrolloni përparimin e dorëzimit tuaj në faqen e internetit të operatorit.
  Q7: A është në rregull të printoj logon time?
  A: Po.Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni